چه تفاوتی بین ساخت یک کیت و خریداری محصولی آماده وجود دارد؟

در هنگام ساخت یک دستگاه الکترونیکی به صورت کیت، شما با جزئیات مدار و قطعات بکار رفته در آن آشنا شده و این مهارت شما را قادر میسازد تا بتوانید تغییرات دلخواه خود را در مدار ایجاد کرده و سپس با قراردادن آن در جعبه‌ای زیبا ، دستگاهی را خلق کنید و نام خود را بر روی آن چاپ نمایید.

 مشخصات کیتها و مجموعه‌های آموزشی تولید شده در مرکز ذهن×3 :

این مرکز با کمک بهترین متخصصین علمی و هنری کشور تلاش در تولید کامل‌ترین و جذاب‌ترین بسته‌های آموزش الکترونیک را داشته و برای رسیدن به همین منظور تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید کرده و در طراحی آنها از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده مینماید.

بکارگیری راهنمای کاملا مصور و تمام رنگی در بسته‌بندی کیتها و همچنین چاپ کتابهای منحصر به فرد در زمینه آموزش الکترونیک و برگذاری کلاسهای آموزشی رایگان باعث خواهد شد تا هر فردی بتواند به سادگی این دانش ارزشمند را فرا گرفته و درک عمیقی نسبت به مفاهیم علمی پیدا کند.

آیا برای ساخت کیت و مطالعه کتابهای آموزشی این مرکز ، محدودیت سنی و تحصیلی خاصی وجود دارد ؟

از آنجا که تمامی کتابها و راهنماهای آموزشی منتشر شده از سوی این مرکز با جزئیات بسیار کاملی به شرح عملکرد ساخت و طراحی مدار پرداخته‌اند، و در هر کجا که ضروری به نظر رسیده است توضیحات مرتبط با مطلب نیز با نمایش چندین تصویر رنگی مناسب و با کیفیت ارائه شده است، هیچ محدودیت سنی برای استفاده از محصولات این مرکز وجود نداشته و تنها کافی است تا تحصیلات ابتدایی خود را پشت سر گذاشته باشید.