GM-01

بازی "عبور از مِیز (Maze) " و یا همان بازی "سنجش اعصاب" ، یکی از سرگرم کننده‌ترین بازیهای الکترونیکی بوده که در آن لازم است تا شما یک حلقه کوچک را در مسیری ناهموار به جلو برده و نهایت دقت خود را بکار گیرید تا حلقه، کوچکترین تماسی با مسیر برقرار نکند.  زیرا به محض تماس ، آژیر دستگاه شروع  به کار کرده و باخت شما را اعلام میکند.

کاربرد این دستگاه در میهمانیهای دوستانه بسیار زیاد و سرگرم کننده بوده زیرا  میتوانید با دوستان خود مسابقه‌ای را ترتیب داده و مشخص کنید که کدامیک از آنها قادر میباشند تا مسیر طولانی‌تری را طی نمایند و در این میان توانایی خود را به عنوان سازنده یک دستگاه پیچیده الکترونیکی به نمایش بگذارید.

در مجموعه این کیت ، تمامی تجهیزات مورد نیاز شما همچون تخته نگاه دارنده ، مفتول مسیر ، پیچ و مهره، باتری، بلندگو و مدار الکترونیکی دستگاه قرار داده شده است و هیچ نیازی به خرید لوازم جانبی نخواهید داشت.

برای ساخت این دستگاه هیچ نیازی به اطلاعات قبلی نداشته و تمامی مراحل ساخت به صورت کاملا تصویری و تمام رنگی به شما نمایش داده شده است و در حین ساخت با عملکرد ترانزیستور ، تریستور و آی‌سی که از اصلی‌ترین قطعات الکترونیکی به شمار می‌آیند آشنا شده و با مفاهیم اساسی پالس ، ولتاژ و جریان نیز آشنا میشوید.